Przejdź do treści

Międzynarodowe Targi Wystawiennicze “ZIELEŃ TO ŻYCIE” – fotorelacja

  • targi

W ostatnich dniach mieliśmy okazję brać czynny udział w Międzynarodowej Wystawie ZIELEŃ TO ŻYCIE & FLOWER EXPO POLSKA. Targi odbyły się od 1 do 3 września i obejmowały zarówno inspiracje, seminaria, a także wystawiennictwo 150 szkółek, jak i przedsiębiorstw szeroko pojętej branży ogrodniczej i florystycznej.

Podczas ogromnych targów wystawienniczych odbywały się prezentacje dotyczące porad i inspiracji do ogrodu oraz pokazy florystyczne. Konferencje zwracały uwagę na element natury zanikający w obecnej rzeczywistości; wszystkie wykłady były powiązane z hasłem przewodnim naturalnie!.

Na wystawie poruszony został temat obszernej architektury krajobrazu i jej zieleni. Z modułami tematycznymi tj. odbetonowanie przestrzeni miejskiej, przygotowanie procesu inwestycyjnego, miast przyszłości i krajobrazu miejskiego.

Odbyło się również seminarium z blokami tematycznymi dotyczącymi aktualizacji w branży szkółkarskiej i ogrodniczej z inspiracjami dla biznesu.

Tematy wykładów dotyczyły: nowych odmian kwiatów, innowacyjnych produktów biologicznych, opcji modeli biznesowych centrów ogrodniczych, eksportu na rynki międzynarodowe oraz aspektów prawnych.

Oprócz uaktualnienia wiedzy mogliśmy również spotkać się z Państwem i zaprezentować produkty stworzone z myślą o Państwa potrzebach i szybkim wzroście roślin.

Jako producent doniczek i akcesoriów niezbędnych dla branży szkółkarskiej cieszymy się, że mogliśmy wystąpić w roli wystawcy na targach, a jednocześnie mogliśmy spotkać się z Państwem. Targi pozwoliły nam zaprezentować Państwu wiele innowacyjnych produktów, które pomogą Państwu w codziennej pracy. Zarówno w zakresie szybkiego wzrostu roślin, jak i ułatwienia wykonywania pracy.

Zapraszamy do rozmów po spotkaniach i zapoznania się z naszą ofertą. Służymy Państwu profesjonalnym doradztwem w zakresie produktów dostosowanych do Państwa potrzeb.

Dziękujemy za owocne spotkania i życzymy Państwu ciągłego wzrostu!
 
Koszyk zapytania