Przejdź do treści

Targi Sadownictwa i Warzywnictwa 2023

Targi Sadownictwa i Warzywnictwa 2023 za nami. Kolejny raz, jako producent doniczek, wzięliśmy w nich udział. To wydarzenie szczególnie dla nas ważne, ponieważ śledzenie nowinek branżowych pozwala nam rozwijać biznes i jeszcze trafniej spełniać oczekiwania naszych klientów. Targi Sadownictwa i Warzywnictwa są jedną z największych imprez tego typu w Polsce. Dzięki obecności ekspertów: naukowców, polityków oraz działaczy z zakresu sadownictwa i uprawy roślin, był to bardzo owocny i pouczający dla nas czas. XIII edycja Targów przyciągnęła wielu wystawców oraz odwiedzających, którzy mogli zdobyć interesujące informacje, wziąć udział w ciekawych prelekcjach, panelach dyskusyjnych i debatach na ważne tematy, czy obejrzeć wystawę maszyn ogrodniczych.

Targi Sadownictwa i Warzywnictwa to niesamowita okazja dla wystawców z Polski i zagranicy, aby zaprezentować swoje biznesy oraz spotkać się z innymi osobami, działającymi w tej branży. Pozwala to na swobodną wymianę doświadczeń w przyjacielskiej atmosferze. Podczas dwudniowego wydarzenia istnieje możliwość udziału w licznych konferencjach branżowych, poruszających najbardziej istotne i aktualne tematy w zakresie szeroko rozumianego rolnictwa. Najnowsze trendy, tematy ekologiczne i zrównoważone ogrodnictwo – z tymi zagadnieniami mogliśmy się zapoznać na wydarzeniu. 

Nasze doniczki produkcyjne cieszą się uznaniem wśród właścicieli szkółek oraz sadowników, ale też posiadaczy domowych roślin doniczkowych. Cieszymy się więc, że mogliśmy przedstawić naszą ofertę tak szerokiemu gronu odbiorców oraz zdobyć kolejne cenne doświadczenie, które pozwoli nam się doskonalić w tym, co robimy.

 

Koszyk zapytania