Przejdź do treści

DonKwiat – Międzynarodowe Targi Wystawiennicze ZIELEŃ TO ŻYCIE

W dniach od 31 sierpnia do 2 września 2023 roku mieliśmy przyjemność uczestniczyć w prestiżowych Międzynarodowych Targach Wystawienniczych ZIELEŃ TO ŻYCIE w Warszawie. Była to już 30. edycja tego wyjątkowego wydarzenia, dlatego nasza obecność bardzo nas cieszy.

Jak co roku, impreza organizowana przez Związek Szkółkarzy Polskich oraz Agencję Promocji Zieleni przyciągnęła wielu wystawców z sektorów ogrodnictwa, florystyki i architektury krajobrazu. Uczestnicy targów mieli możliwość wymiany doświadczeń, dzielenia się wiedzą oraz prezentacji najnowszych trendów i rozwiązań w branży.

Jednym z najbardziej oczekiwanych punktów programu była Konferencja Mocno Zielone Miasto, skupiająca się na współczesnych wyzwaniach związanych z kreowaniem przestrzeni miejskich. Ponadto duże zainteresowanie wzbudził Konkurs Roślinnych Nowości, prezentujący innowacyjne odmiany roślin.

Jako producent doniczek i produktów szkółkarskich DonKwiat cieszy się dużym uznaniem wśród specjalistów i entuzjastów zieleni. Cenimy sobie możliwość bezpośredniego spotkania z ekspertami, partnerami biznesowymi oraz zainteresowanymi odwiedzającymi. To wydarzenie dostarczyło nam wiele inspiracji i niezapomnianych wrażeń.

Z niecierpliwością czekamy na kolejną edycję! Do zobaczenia!

Koszyk zapytania